Napojení mobilní eshop aplikace Asymbo na standardní web eshop

V dnešní době chytrých telefonů je mezi provozovateli eshopů viditelná stále větší potřeba mít vlastní mobilní aplikaci, přes kterou si mohou jejich zákazníci nakupovat zboží a kterou provozovatel může velmi úspěšně použít pro informování svých zákazníků o novinkách a marketingových akcích.

Jedno z těchto aplikací je aplikace Asymbo. Tuto aplikaci velmi rychle naplníte informacemi o vašich produktech a vaši zákazníci ji poté mohou využívat k objednávání vašeho zboží. Objednávky se přehledně ukládají do aplikace Asymbo. Zde však vyvstává otázka, jak jednotlivé objednávky dostat do vašeho systému a co nejdříve pro ně zarezervovat zboží, které si zákazník přes tuto aplikaci zakoupil, aby se nestávalo, že zboží prodáte někomu jinému a na tohoto zákazníka již nezbyde.

Pro tento případ jsme vytvořili převodník, který v definovaných internavalech zasílá informace o vytvořených objednávkách do internetového obchodu a v něm se poté tyto objednávky automaticky vytvoří a zarezervují si zboží tak, jak tomu je u objednávek vytvořených v klasickém web eshopu. Nemusíte tedy každou chvíli nahlížet do administrace mobilní aplikace, naopak můžete tento čas věnovat například dalším marketingovým aktivitám.

Chcete vědět o možnosti napojení objednávek z mobilní aplikace do klasického web eshopu? Kontaktujte nás